Clima nagle przestała dzialac. Bezpieczniki sprawdzone, na viakenie brak błędów. Proszę o polecenie jakiegoś pewnego warsztatu od klimy. Piaseczno i okolice
Diagnostyka, naprawa klimatyzacji Piaseczno i okolice
Zwiń
X
-
Tagi: Brak
-
Zwykly przeglad klimy od kilku lat robie w Autotronik Bosch Service i jestem zadowolony: proznia, nowy smar, nabicie, ozonowanie. Moze sprobuj u nich a jak nie to kiedys czytalem o jakims warsztacie na okeciu ktory tylko klime robi, tylko niestety nie pamietam nazwy... :/ na innych forach gdzies znalazlem na nich namiar.
-
dzięki, ja tez tam nabijalem i odgrzybialem ale zawsze z grupona..nie wiem natomiast jak u nich z,serwisem
na forach różnie piszą o tym warsztacie dlatego chcialem cos pewnego
Komentarz
-
Robi1 i znalazłeś odpowiedni warsztat? Tak się składa że też muszę skorzystać z takowego a w Piasecznie o takim sprawdzonym nie słyszałam..
Będę wdzięczna za info
Diablica jakich mało..
Komentarz
-
Kiedyś polecono mi ten:
Zrobili bardzo dokładny przegląd i czyszczenie. Ale tanio nie było...
Komentarz
-
Klima zrobiona. Padła sprężarka. Z tego co sie dowiedziałem z netu i co potwierdzil mi wlasciciel warsztatu grupa vw w pewnym okresie montowala kompresory delphi w których ukrecaly sie wałki. Polecqm warsztat na Białołęce Ostródzka 245c Ant-Auto. Wlasciciel rzeczowy potrafi doradzic ale nie narzuca. Zajmują sie kompleksowa naprawa klimatyzacji. Na naprawę roczna gwarancja. Cenowo też bardzo przyzwoicie. W piasecznie bylem na Kościuszki. Ale cena jaką mi powiedzial wlasciciel porazila,mnie.Ostatnio edytowany przez robi1; 22383.
Komentarz
-
robi1 masz auto z okolic 2011r? Faktycznie wtedy byly wadliwe sprezarki w O2FL, ale skoda je wymieniala nawet po gwarancji auta. Byles z tym w ASO ?
Komentarz
-
Komentarz